אינפו סנטר בע"מ   |   Tel. 04-8443035     
 

 

   
ממליצים - להלן מכתבי תודה שנשלחו למשכתב קורות חיים ממקבלי השרות
 
 
 
 
 

מזרחי - כפר סבא
" בהמשך לשיחתנו הראשונית בה "תהיתי" מדוע אני זקוק לשרותיך , קיבלתי היום את קורות החיים הערוכים על ידך. אציין כי אני שמכיר את יכולותי ויתרונותי, פלטתי איזה "ואווווו" של התפעלות . ההבדל בין קורות החיים שמסרתי לידך ( ואותם "חשבתי" למושלמים ) לבין המוצר אותו מסרתי לי היום הינו הבדל תהומי. ברור שהסיכוי למצוא משרה ההולמת את כישורי עלתה אין מונים. ועל כך ברצוני להודות לך. "


פ.יעל - תל אביב
" ברצוני להביע את מלוא הערכתי ותודתי לגדי ישראלי. גדי טיפל בבקשתי במקצוענות, אליה צירף אנושיות וסבלנות נדירה, כשהתוצאה הסופית היא מעל ומעבר לצפיותיי. מעתה ואילך אמליץ בכל הזדמנות על שירותכם בכלל, ועל גדי בפרט. "


מיכל - חיפה
" ברצוני להודות ולשבח אותך על הקורות חיים שהכנת לי , שבעקבותם הנני מקבלת הצעות עבודה . אני רוצה להודות לך מאוד על הענקה וכתיבת קורות חיים באהבה מלאה והערצה ומתן עזרה מלאה לנזקקים לעבודה. אני אישית הייתי בטוחה שהקורות חיים שלי שנעשו בידי , מאוד מושכים את העין. מסתבר שמאז שניסחת לי אותם לפי שיטתך המאוד מיוחדת , הדגשת ותארת אותי ואת הרצונות שלי והצלחת מאוד להפתיע אותי ולהשאר בפה פעור ולראות את השוני הגדול והמשמעותי בינהם. "


ר. רוזנבאום - תל אביב
אתמול קיבלתי את ה"תוצר הסופי" של הקורות חיים שנערכו ע"י גדי מטעמכם ורציתי לציין כי אני מאוד מרוצה מהתוצאה וגם מהטיפול המקצועי והאדיב של גדי. תודה


מוטי.ב - חדרה
בשמחה אביע את חוות דעתי אודות השירות , התוצאות , והמקצועיות . אני רוצה לציין את רמת המקצועניות הגבוהה בעריכת קורות החיים שלי , כך שהתוצאות היו מידיות ומדהימות. לא קיבלתי המון זמן פניות ממעסיקים בתדירות כזו גבוהה , כל מי שראה את קורות החיים שלי פשוט התפעל וקרא אותם שוב ושוב, ברצוני לומר שאני ממש ממש מרוצה ומסופק מהתוצאות , מקורות החיים שסוגננו עבורי , והשירות , המחיר היה שווה. תודה מוטי.

 
 

דף הבית | עיתון הדרושים | תקנון החברה |  דרושים בפייסבוק טיפים למחפשי עבודה | דרושים

 

Facebook    twitter

 

החברות המובילות בישראל המפרסמות באמצעות אינפו סנטר